Realizace

Hybridní systém 5 kWp s akumulací do baterie 20 kWh

Pořídil jsem si od nano solar elektrárnu 5 kWp s úložištěm NS Grandior 5.0 o kapacitě baterie 20 kWh a jsem spokojený.

Přestože je na 5 kW, tak zvládá krátkodobé přetížení až na 7 kW. Pak se při peaku vyresetuje a naběhne do jedné minuty. Na domácí potřeby plně dostačující.
Kapacita akumulátoru je tak akorát, do rána se mi vždy vypotřebuje na 40%, pak z důvodu životnosti přepínám na síť. Do večera se mi to v létě plně nabije.
Vzhledově mechanicky je to precizka, díly na sebe dobře lícují, lak pěkný. Vše je udělané pořádně. Displej je dobře čitelný, systém intuitivní, rychle reagující.


~ Pan S., majitel rodinného domu, Plzeň

 

 

Fotovoltaická elektrárna 5kWp s akumulací do baterie 7,8kWh

Fotovoltaickou elektrárnu doporučuji všem, kdo chtějí mít možnost částečné nebo úplné nezávislosti na poskytovatelích elektřiny. Díky mojí elektrárně s akumulací do baterie se nemusím bát výpadků elektrického proudu, protože energie ze slunce a v baterii udrží moji domácnost v chodu více než 24 hodin. Další nespornou výhodou je úspora na platbách distributorům elektrické energie, moje elektrárna mi ročně uspoří 22 000 Kč


~ Pan F., majitel rodinného domu, Líbeznice

 

Ostrovní systém 370 Wp s akumulací do baterie 1,2 kWh

Tento malý ostrovní systém jsme dodali manželům, kteří mají mongolskou jurtu uprostřed louky, kde není žádný přístup k síti.

Požadavky byly: aby mohli používat malou lednici, dobíjet si telefony a svítit si.

 

Použili jsme jeden 370 Wp fotovoltaický panel, ke kterému jsme jednoduše připojili NS Compactor 2400 s kapacitou baterie 2.4 kWh a výkonem až 1 000 W. Toto úložiště je přenosné (váha 24 kg), takže až se budou v zimě stěhovat zpátky do rodinného domu, jednoduše NS Compactor odpojí a uskladní do další sezóny.

Jurta s NS Compactor

Stan s NS Compactor

Solární batoh Beam

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení