1. Přenosné bateriové centrály

Řada NS Compactor, to jsou velkokapacitní přenosné bateriové generátory, které využijete při kempování, pracovních cestách, rodinných výletech, na chatě nebo v kanceláři.

Díky hmotnosti 12 až 20 kg jej můžete přenášet dle vašich aktuálních potřeb.

Vybírat můžete ze čtyř kapacit baterie – 1.2, 1.5, 1.8 nebo 2,4 kWh.

Dobíjení je možné ze sítě i solárním panelem.

Vhodné také k sestavení malého ostrovního systému na chatu.

 

 

 

2. Stacionární bateriová úložiště energie

Řada NS Olin, NS Mayor, NS Grandior nebo NS Trifasor. All–in–one řešení, která obsahují integrovanou baterii s BMS, měnič, MPPT regulátor i elektrické ochrany – vše v jednom boxu, připraveno k propojení se solárními panely. 

Solární úložiště elektrické energie, které využijete na místech s nestabilním či žádným připojením k síti nebo jako ostrovní/hybridní systém na chatu, rodinný dům nebo do firmy. 

Dle zvoleného typu úložiště můžete připojit spotřebiče o příkonu 2000 W až 5 000 W, kapacitu integrované Li-ion baterie si zvolíte dle potřeby od 3 do 30 kWh.

Kompletní produktové portfolio vč. maloobchodních cen najdete v našem e-shopu.
Pro nabídku velkoobchodního ceníku nás prosím kontaktujte.

 

Proč si pořídit bateriové úložiště elektrické energie?

1. Rostoucí cena elektřiny

S nano solar úložišti elektrické energie se nemusíte bát rostoucích cen elektřiny, protože výrazně snížíte závislost na poskytovatelích elektrické energie. Naše úložiště distribuuje solární energii, energii uloženou v bateriích i energii z distribuční sítě v té nejvíce ekonomické podobě.

Navíc můžete baterii nabíjet v čase nízkého tarifu a elektřinu čerpat v době tarifu vysokého. Můžete tak využívat výhody levného tarifu elektřiny i ve chvílích, kdy je tarifní cena elektřiny vysoká.

2. Klesající cena výkupní ceny solární elektřiny

Dlouhodobým trendem je pokles výkupních cen elektřiny ze síťových fotovoltaických elektráren. Výkupní ceny se blíží k nule, a proto je lepší pořídit si bateriové úložiště pro maximalizaci vlastní spotřeby energie, kterou vaše FVE vyrobí.

3. Denní doba výroby elektřiny ≠ denní doba spotřeby elektřiny

Doba, kdy vaše FVE elektřinu vyrábí, není doba, kdy elektřinu spotřebováváte. Největších zisků elektřiny dosáhnete v čase, kdy je většina lidí v práci. Naopak největší spotřebu mají domácnosti večer a brzy ráno, kdy FVE elektřinu nedodává.

Bateriové úložiště tak pomáhá optimalizovat spotřebu elektrické energie uložením vyrobené elektřiny na dobu spotřeby, kdy již FVE elektřinu nevyrábí.

4. Záložní zdroj

Všichni jsme zvyklí využívat výdobytky moderní civilizace – v případě výpadku elektrického proudu je bateriové úložiště ideálním záložním zdrojem energie. Ani nepoznáte, že proud vypadl.

6. Kompatibilita

Bateriové úložiště nano solar můžete jednoduše připojit do stávající solární elektrárny s minimální nutností změn na stávající instalaci.

Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro